ZEKİ PİYON GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ - NEVŞEHİR
0542 402 50 50 - 0542 373 74 75 info@zekipiyon.com
Güzelyurt Mah. 80. Yıl Bulvarı No:66/A NEVŞEHİR

Main Content

ÖN KAYIT

Kulübümüzdeki etkinlikler T.C. Sağlık Bakanlığı ve Türkiye Satranç Federasyonu tarafından yayınlanan Covid-19 Çalışma Rehberleri Kapsamındaki önlemler alınarak gerçekleştirilmektedir.

Kulübümüzde Satranç, Robotik Kodlama, Akıl ve Zeka Oyunları, İngilizce, Ebru Sanatı, Müzik, Resim, Drama ve El Sanatları eğitim etkinlikleri düzenlenmektedir.

Etkinliklerimiz 4-6 kişilik gruplar halinde hafta içi ve hafta sonları gruplara özel saatlerde gerçekleştirilmektedir.
5 Yaş ve üzeri katılımcılara etkinlikler düzenlenmekte olup yetişkinlere özel etkinliklerimizde bulunmaktadır.

Ön kayıt formunu doldurmanız durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

SATRANÇ

Başlangıç, orta ve ileri seviye Satranç kademelerini kapsayan eğitim etkinlikleri ile yaş ve seviyelere göre 4-6 kişilik gruplar oluşturulmaktadır. 4 Yaş ve üzeri katılımcılar eğitim etkinliklerimize katılabilmektedir. Satranç Turnuvası ve serbest zaman etkinlikleri düzenlenmektedir.

ROBOTİK KODLAMA

Temel Algoritma, mBlock, Scratch ve Arduino eğitim etkinlikleri yaş grupları ve bilgi seviyelerine göre oluşturulan 4-6 kişilik gruplarla yapılmaktadır. Eğitimlerimiz Ana Sınıfı ve üzeri yaş kategorilerini kapsamaktadır.

AKIL VE ZEKA OYUNLARI

Akıl Oyunları, İşlem Oyunları, Strateji Oyunları, Mekanik Oyunları ve Sözcük(Mantık) Oyunları ile Turnuvalarda yer alan oyunlarla ilgili temel bilgi, stratejiler ve ileri düzey bilgileri kapsayan eğitim etkinliklerimiz yer almaktadır. Yaşlara göre oluşturulan 4-6 kişilik gruplar ile etkinliklerimiz gerçekleştirilmektedir.

İNGİLİZCE

Yaş ve sınıflarına göre oluşturulan 4-6 kişilik gruplarla etkinlikli İngilizce eğitim etkinlikleri düzenlenmektedir. Kalıcı öğrenme ve telefuz üzerinde çalışmalar yapılarak pratik ile konuşma odaklı program uygulanmaktadır. 5 Yaş ve üzeri katılımcılara yönelik eğitim etkinlikleri düzenlenmektedir.

EBRU SANATI

5 Yaş ve üzeri katılımcılar ile Yetişkinliklere yönelik Ebru Sanatı eğitim etkinlikleri 4-6 kişilik gruplar halinde düzenlenmektedir. Uygulamalı etkinlikler ve dönem sergileri gerçekleştirilmektedir.

EL SANATLARI

Rölyef, Ahşap Yakma, Ev Dekerasyonu Ürünleri, Boyama ve diğer el sanatları üzerine 4-6 kişilik gruplar halinde eğitim etkinliklerimiz gerçekleştirilmektedir. 5 Yaş ve üzeri katılımcılar ile Yetişkinlere yönelik eğitim etkinlikleri ve dönem sergileri gerçekleştirilmektedir.

MÜZİK

Gitar ve Bağlama alanlarında bireysel ve grup halinde eğitim etkinlikleri düzenlenmektedir. 5 Yaş ve üzeri katılımcılar ile Yetişkinlere yönelik eğitim etkinliklerimiz yapılmaktadır.

DRAMA

Katılımcıların kendini ifade etme, rol yapabilme ve yaratıcı düşünme becerilerini geliştirmeye yönelik eğitim etkinlikleri düzenlenmektedir. Yaşlarına göre 4-6 kişilik gruplar halinde eğitim etkinlikleri düzenlenmektedir.